Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma MerkeziEkonomik ve Sosyal Alanda

Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi

HABERLER

YÖK tarafından düzenlenen Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Çalıştayı'na katıldık. (7 Mayıs 2015) 

 

İstanbul Valiliği'nce düzenlenen Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İstanbul İl Eylem Planı hazırlık çalışmalarına katıldık (31 Mayıs - 2 Haziran 2016). 


YÖK Türkiye Kadın Araştırma Merkezleri Toplantısına katıldık ( 30 Ocak 2017) 

 
Sabancı Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet ve Kadın Çalışmaları Mükemmeliyet Merkezi açılış toplantısına katıldık ( 31 Mayıs 2017) 

 
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonunun Kuruluşunun 8. Yılında "Karar Alma Mekanizmalarında Kadın" konulu sempozyuma katıldık (1 Kasım 2017)
 
 
 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezleri İstişare toplantısına katıldık ( 1 Kasım 2017) İstanbul Kadın Müzesi'nin gerçekleştirdiği " Kadın Müzesi: ToplumsaL Bellek Merkezi ve Kapsayıcı Mekan " isimli kongreye ilişkin kitabı İsveç Konsolosluğu'nda yapılan tanıtım toplantısına katıldık (1 Şubat 2018).
 
 


İstanbul Kalkınma Ajansı'nın koordinatörlüğünde gerçekleşen Onbirinci Kalkınma Planı Hazırlıkları  çerçevesinde, "Kadın İstihdamı ve Girişimciliğinin Artırılması ve Kadınların Sosyal Hayata Katılımının Artırılması" konularında gerçekleştirilen Çalıştaya katıldık (16 Şubat 2018) . 


İMG

Bu sayfa Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından en son 28.02.2018 00:10:45 tarihinde güncellenmiştir.